Прес-конференція фестивалю архівного кіно НІМІ НОЧІ

Date of begin:
2018-06-25
Description:

У понеділок, 25 червня, об 11:00 в Довженко-Центрі відбудеться прес-конференція з нагоди проведення найбільшого в Східній Європі фестивалю архівного кіно НІМІ НОЧІ. Фестиваль проходить за підтримки Держкіно України.

На зустрічі музиканти, які долучилися до створення нових саундтреків, наживо виконають фрагменти майбутніх музичних кіноконцертів.

Також журналістам буде представлено ексклюзивні історичні подробиці про репатріаційний блок програми, а також майже детективні деталі повернення фільмів. У форматі екскурсії журналісти вперше зможуть побачити нову локацію Довженко-Центру – оупен-спейс головного лобі, який у тестовому режимі запрацює 28 червня.

Спікери:

Іван Козленко – президент і арт-директор фестивалю Німі Ночі, генеральний директор Довженко-Центру;

Альберт Цукренко (ХЗВ) – музикант, журналіст,  автор музики до фільму «Свині завжди свині» (1931, реж. Ханан Шмаїн)

Антон Дегтярьов (Ptakh_Jung) – композитор, переможець проекту Envision Sound, автор саундтреку до фільму «Людина і мавпа».

Cтаніслав Мензелевський – провідний кінознавець Довженко-Центру, куратор освітньої програми фестивалю НІМІ НОЧІ – «Міські симфонії».

Марина Скирда – менеджер освітніх програм Довженко-Центру, куратор дитячої програми фестивалю НІМІ НОЧІ – «Здай дитину в Фільмофонд».

Розклад події:

11:00 – прес-конференція

11:20 – міні-кіноперформанс

11:45 – екскурсія оновленим лобі Довженко-Центру.

Акредитація: pr@dovzhenkocentre.org, 063 679 52 49, Ольга Буряк        

8-й фестиваль німого кіно і сучасної музики НІМІ НОЧІ. ПОВЕРНЕННЯ – єдиний в Україні фестиваль архівного кіно – пройде в Києві на базі Довженко-Центру та Одесі у Зеленому театрі з 28 по 30 червня.

Детальніше про програму

Долучитися до події в Facebook

dovzhenkocentre.org                       

mutenightsfestival.com


25/06/2018

Events

Запрошуємо представників кіноіндустрії долучитися до одного з найцікавіших копродакшн-івентів Європи – виставки FOCUS, що відбуватиметься у Лондоні 4 та 5 грудня 2018 року. За умови попередньої реєстрації заходи форуму є безкоштовними

Захід пройде з 22 листопада до 1 грудня у Страсбурзі (Франція) за підтримки Держкіно 

17 листопада 19:00 на Новому каналі відбудеться телевізійна прем’єра створеного за підтримки Держкіно мультфільму «Викрадена принцеса»

Захід присвячений 1030-річчю Лубен і пройде за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Засідання відбудеться 14 листопада о 16:00

Захід відбудеться 6-го листопада у столичному кінотеатрі Cinema Сіті

Сьомий Трускавецький кінофестиваль «Корона Карпат» продовжив прийом фільмів до двох конкурсних програм до 30 вересня 2018 р

Церемонія відбудеться о 10:00 в столичному «Будинку кіно»

All events

Now in production

See all