Прес-конференція фестивалю архівного кіно НІМІ НОЧІ

Date of begin:
2018-06-25
Description:

У понеділок, 25 червня, об 11:00 в Довженко-Центрі відбудеться прес-конференція з нагоди проведення найбільшого в Східній Європі фестивалю архівного кіно НІМІ НОЧІ. Фестиваль проходить за підтримки Держкіно України.

На зустрічі музиканти, які долучилися до створення нових саундтреків, наживо виконають фрагменти майбутніх музичних кіноконцертів.

Також журналістам буде представлено ексклюзивні історичні подробиці про репатріаційний блок програми, а також майже детективні деталі повернення фільмів. У форматі екскурсії журналісти вперше зможуть побачити нову локацію Довженко-Центру – оупен-спейс головного лобі, який у тестовому режимі запрацює 28 червня.

Спікери:

Іван Козленко – президент і арт-директор фестивалю Німі Ночі, генеральний директор Довженко-Центру;

Альберт Цукренко (ХЗВ) – музикант, журналіст,  автор музики до фільму «Свині завжди свині» (1931, реж. Ханан Шмаїн)

Антон Дегтярьов (Ptakh_Jung) – композитор, переможець проекту Envision Sound, автор саундтреку до фільму «Людина і мавпа».

Cтаніслав Мензелевський – провідний кінознавець Довженко-Центру, куратор освітньої програми фестивалю НІМІ НОЧІ – «Міські симфонії».

Марина Скирда – менеджер освітніх програм Довженко-Центру, куратор дитячої програми фестивалю НІМІ НОЧІ – «Здай дитину в Фільмофонд».

Розклад події:

11:00 – прес-конференція

11:20 – міні-кіноперформанс

11:45 – екскурсія оновленим лобі Довженко-Центру.

Акредитація: pr@dovzhenkocentre.org, 063 679 52 49, Ольга Буряк        

8-й фестиваль німого кіно і сучасної музики НІМІ НОЧІ. ПОВЕРНЕННЯ – єдиний в Україні фестиваль архівного кіно – пройде в Києві на базі Довженко-Центру та Одесі у Зеленому театрі з 28 по 30 червня.

Детальніше про програму

Долучитися до події в Facebook

dovzhenkocentre.org                       

mutenightsfestival.com


25/06/2018

Events

Сьомий Трускавецький кінофестиваль «Корона Карпат» продовжив прийом фільмів до двох конкурсних програм до 30 вересня 2018 р

Прийом заявок від європейських фільмів до секції WorkinProgressтриватиме до 16-го жовтня

Захід відбудеться в Hyatt Regency Kyiv в третій день медіафоруму KYIV MEDIA WEEK (19 вересня) з 15:50 до 16:50

Цьогорічний форум відбудеться з 17 по 21 вересня в Hyatt Regency Kyiv

14 вересня о 16:00 відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття нового простору лобі Довженко-Центру - початку першого сезону регулярних культурних подій Довженко-Центру та резидентів у власних стінах. Акредитація на захід обов'язкова 

Прес-показ відбудеться 13-го вересня о 10:15 у столичному кінотеатрі «Жовтень»

11-го вересня о 18:30 до кінотеатру «Планета кіно» (вул. Під Дубом, 7Б ТРЦ «Forum Lviv») завітає режисерка фільму Тоня Ноябрьова та актор Євген Бушмакін

All events

Now in production

See all