28-го лютого в кінотеатрі «Жовтень» відбудеться урочиста прем’єра військової драми «Іній»

Date of begin:
2018-02-28
Description:

28-го лютого в кінотеатрі «Жовтень» відбудеться урочиста прем’єра військової драми «Іній» відомого литовського режисера Шарунаса Бартаса.

Захід пройде за участі творців фільму: режисера Шарунаса Бартаса, акторів Мантаса ЯнчаускасаЛії Макнавічуте та продюсерів Володимира Філіппова і Юрги Дікчув’єне, ГоловиДержкіно Пилипа Іллєнка та інших.

Програма заходу:

17:00 – прес-конференція за участі творців фільму (конференц-зал кінотеатру «Жовтень»)

18:30 – welcome-drink (фойє кінотеатру)

19:00 – показ фільму (зал «Гегемон»)

Іній Frost

військова драма

Литва, Україна, Франція, Польща, 2017 / 120 хв.

Режисер: Шарунас Бартас («Три дні», «Свобода», «Спокій нам тільки сниться»)

В ролях: Мантас Янчяускас, Лія Макнавічуйте, Ванесса Параді, Анджей Хира

«Іній» – військова драма про події на сході України очима іноземного режисера. Молода литовська пара (Рокас та Інга) погоджується доставити гуманітарну допомогу з Литви в Україну. Під час подорожі обставини змінюються й вони змушені їхати все далі й далі на схід. Перетинаючи безкрайні снігові поля Донбасу, Рокас та Інга поволі проникають у життя звичайних людей, постраждалих від війни. Незважаючи на небезпеку, вони потрапляють на лінію фронту, саме тут починають розуміти цінність життя й наскільки вони близькі один одному.

Стрічка знята в копродукції України (за підтримки Держкіно), Литви, Франції і Польщі за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Зйомки фільму проходили безпосередньо біля лінії фронту за участі місцевого населення та реальних військових, що в той час перебували в зоні АТО. Усі персонажі, яких дорогою на схід України зустрічає головний герой, – не сценарно прописані ролі, а випадкові люди, реальні історії яких потрапили в канву фільму. У стрічці знялося двоє професійних акторів – польський актор Анджей Хира та відома французька акторка Ванесса Параді.

У 2017-му році фільм було відібрано для участі у програмі секції «Двотижневик режисерів»  на 70-му Каннському міжнародному кінофестивалі. Також «Іній» брав участь у міжнародній конкурсній програмі 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

Шарунас Бартас – культовий європейський митець, один із найславетніших литовських кінорежисерів. Його ім'я добре знають в Європі. Європейське визнання Бартаса почалося з його першого ігрового фільму «Три дні», який отримав відразу кілька призів на Берлінале. З того моменту фільми литовця постійно отримують  призи на паралельних фестивальних програмах: «Каннський особливий погляд», «Двотижневик режисерів» в Каннах, «Панорама»  Берлінале.

Захід відбудеться за підтримки: Посольства Литовської Республіки, Посольства Республіки Польща, Посольства Франції, Польського Інституту у Києві та Французького Інституту.

«Іній» виходить у широкий прокат 1-го березня.

З питань акредитації звертайтеся до:

Наталії Іванческул, PR-менеджерки кінотеатру «Жовтень»

E-mail: pr@zhovten.kiev.ua

 

28/02/2018

Events

Захід з нагоди вступу України до фонду копродукції Eurimagesу 2019 році організовується Асоціацією кіноіндустрії України за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Прес-заходи відбудуться 17 ГРУДНЯ в Сінема Сіті, Ocean Plaza

Запрошуємо представників кіноіндустрії долучитися до одного з найцікавіших копродакшн-івентів Європи – виставки FOCUS, що відбуватиметься у Лондоні 4 та 5 грудня 2018 року. За умови попередньої реєстрації заходи форуму є безкоштовними

Захід відбудеться  29 листопада о 15:30 в приміщенні агентства «Укрінформ»

Фестиваль започатковано КП «Київкінофільм» за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Департаменту  культури КМДА

Захід пройде з 22 листопада до 1 грудня у Страсбурзі (Франція) за підтримки Держкіно 

Захід відбудеться завтра, 22 листопада, об 11:00 в прес-центрі кінотеатру «Жовтень» 

All events

Now in production

See all