Прес-конференція щодо участі України в 68-му «Берлінале»

Date of begin:
2018-02-07
Description:

Запрошуємо представників ЗМІ на прес-конференцію, присвячену презентації України на 68-му Берлінському міжнародному кінофестивалі «Берлінале».

Час та місце проведення: 7 лютого 12:00, УКРІНФОРМ (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ.

Спікери:

Пилип Іллєнко - Голова Державного агентства України з питань кіно;

Володимир Яценко - Голова Асоціації кіноіндустрії України;

Вікторія Ярмощук - Виконавчий директор Української кіноасоціації;

Тагір Імангулов - директор ГО «Фонд Ігоря Янковського»;

Ігор Савиченко - продюсер фільму «Коли падають дерева», Directory Films;

Сергій Лавренюк - продюсер фільму «Коли падають дерева», Solar Media Entertainment, член Асоціації кіноіндустрії України.

«Берлінале» – це міжнародний кінофестиваль категорії «А», який вважається одним із найпрестижніших та найбільш відвідуваних кінофестивалів світу, і щорічно проходить у Берліні (Німеччина). Цьогоріч фестиваль триватиме з 15-го по 25-те лютого 2018-го року. У рамках «Берлінале» щорічно проводиться Європейський кіноринок (EFM), який є одним із найважливіших місць зустрічі професіоналів у сфері кіноіндустрії: виробників, дистрибуторів, покупців, сейлз-агентів, організаторів фестивалів та кіноринків.

На прес-конференції буде представлено дизайн українського стенду на міжнародному кіноринку, оголошено перелік заходів, спрямованих на просування України на міжнародній арені та налагодження співпраці з іноземними партнерами, також буде оголошена програма показів українських фільмів у рамках кінофоруму.

Варто зазначити, що вже другий рік поспіль головним організатором українського стенду на Європейському кіноринку стала Асоціація кіноіндустрії України. Фінансування та організація роботи стенду та проведення інших заходів здійснюється спільними зусиллями Державного агентства України з питань кіно, Міністерства закордонних справ України та провідними гравцями кіноіндустрії нашої країни, за підтримки об’єднаних зусиль представників українського кіноринку та українського фестивального руху.

Акредитація за адресоюivanna.khitsinska@gmail.com Іванна Хіцінська.

Довідково:

Асоціація кіноіндустрії України (АКУ – англ. FilmIndustryAssociationofUkraine) - була створена для сприяння всебічному розвитку і популяризації українського кінематографа як в Україні, так і за її межами, разом або у співпраці з органами державної влади, приватними структурами, благодійними фондами та представниками міжнародних структур. Заснована наприкінці 2016 року. Голова Асоціації — Володимир Яценко.

Українська Кіноасоціація (УКА) - фахове неприбуткове відкрите об’єднання продюсерів телебачення і кінематографії, що представляє інтереси галузі виробництва аудіовізуального контенту України. Одним з основних завдань УКА є створення сприятливих умов для вітчизняної індустрії, разом, у співпраці, з органами державної влади та представниками міжнародних структур. Заснована 25 січня 2011 року. Виконавчий директор Асоціації – Вікторія Ярмощук.

07/02/2018

Events

До уваги ЗМІ! 19 лютого у кінотеатрі "Сінема-Сіті" відбудуться прес-заходи містичного трилеру «Ефір» режисера Кшиштофа Зануссі. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно

20 лютого у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документальної стрічки про режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися: http://bit.ly/2DwbIMN

Захід відбудеться 5 лютого 12:00 в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ)

Заявки на участь у кінофестивалі приймаються до 31-го січня

Захід відбудеться 25 січня об 11:00  в кінотеатрі "Жовтень" (вул. Костянтинівська, 26)

Прес-конференція відбудеться 24 січня, у четвер, о 13:00 у кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

All events

Now in production

See all