Прес-конференція щодо участі України в 68-му «Берлінале»

Date of begin:
2018-02-07
Description:

Запрошуємо представників ЗМІ на прес-конференцію, присвячену презентації України на 68-му Берлінському міжнародному кінофестивалі «Берлінале».

Час та місце проведення: 7 лютого 12:00, УКРІНФОРМ (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ.

Спікери:

Пилип Іллєнко - Голова Державного агентства України з питань кіно;

Володимир Яценко - Голова Асоціації кіноіндустрії України;

Вікторія Ярмощук - Виконавчий директор Української кіноасоціації;

Тагір Імангулов - директор ГО «Фонд Ігоря Янковського»;

Ігор Савиченко - продюсер фільму «Коли падають дерева», Directory Films;

Сергій Лавренюк - продюсер фільму «Коли падають дерева», Solar Media Entertainment, член Асоціації кіноіндустрії України.

«Берлінале» – це міжнародний кінофестиваль категорії «А», який вважається одним із найпрестижніших та найбільш відвідуваних кінофестивалів світу, і щорічно проходить у Берліні (Німеччина). Цьогоріч фестиваль триватиме з 15-го по 25-те лютого 2018-го року. У рамках «Берлінале» щорічно проводиться Європейський кіноринок (EFM), який є одним із найважливіших місць зустрічі професіоналів у сфері кіноіндустрії: виробників, дистрибуторів, покупців, сейлз-агентів, організаторів фестивалів та кіноринків.

На прес-конференції буде представлено дизайн українського стенду на міжнародному кіноринку, оголошено перелік заходів, спрямованих на просування України на міжнародній арені та налагодження співпраці з іноземними партнерами, також буде оголошена програма показів українських фільмів у рамках кінофоруму.

Варто зазначити, що вже другий рік поспіль головним організатором українського стенду на Європейському кіноринку стала Асоціація кіноіндустрії України. Фінансування та організація роботи стенду та проведення інших заходів здійснюється спільними зусиллями Державного агентства України з питань кіно, Міністерства закордонних справ України та провідними гравцями кіноіндустрії нашої країни, за підтримки об’єднаних зусиль представників українського кіноринку та українського фестивального руху.

Акредитація за адресоюivanna.khitsinska@gmail.com Іванна Хіцінська.

Довідково:

Асоціація кіноіндустрії України (АКУ – англ. FilmIndustryAssociationofUkraine) - була створена для сприяння всебічному розвитку і популяризації українського кінематографа як в Україні, так і за її межами, разом або у співпраці з органами державної влади, приватними структурами, благодійними фондами та представниками міжнародних структур. Заснована наприкінці 2016 року. Голова Асоціації — Володимир Яценко.

Українська Кіноасоціація (УКА) - фахове неприбуткове відкрите об’єднання продюсерів телебачення і кінематографії, що представляє інтереси галузі виробництва аудіовізуального контенту України. Одним з основних завдань УКА є створення сприятливих умов для вітчизняної індустрії, разом, у співпраці, з органами державної влади та представниками міжнародних структур. Заснована 25 січня 2011 року. Виконавчий директор Асоціації – Вікторія Ярмощук.

07/02/2018

Events

Заявки на участь приймаються до 1-го вересня 2018 року включно

З 29-го серпня у Торонто вже вдруге стартують Дні українського кіно, в рамках яких пройдуть канадські прем'єри спеціальної добірки українських фільмів, більшість з яких створена за підтримки Держкіно України

Прес-заходи фільму розпочнуться 28 серпня о 15:50 в кінотеатрі Сінема Сіті

Телепрем'єра відбудеться у День Незалежності України, 24 серпня, о 12:00 на телеканалі UA

З 27 липня по 9 серпня 2018 року Міністерство культури України прийматиме від організацій документи для відбору членів конкурсної комісії

Прес-показ відбудеться 8 серпня о 10:15 у кінотеатрі «Жовтень» 

Захід відбудеться сьогодні, 26 липня, о 19:00 у ТРЦ Ocean Plaza, кінотеатр "Сінема Сіті"

All events

Now in production

See all