Events

З 19 по 23 вересня у с. Залізний Порт (Херсонська область) відбудеться VIІ Міжнародний фестиваль аматорського кіно «Кінокімерія».

12 вересня 2012 р. з 14:00 на території Національної кіностудії імені Олександра Довженка за адресою проспект Перемоги, 44 пройдуть урочистості з нагоди відзначення професійного свята працівників кіногалузі - Дня українського кіно.

13 вересня о 12.00 у Культурному центрі «Кінотеатр Київ» (зал «Сінематека») відбудеться ПЕРША анонсуюча прес-конференція 42-го Міжнародного кінофестивалю «Молодість»

В суботу, 8 вересня 2012 р. об 11:00 за адресою м. Київ, вул.. Інститутська, 22/7 відбудеться відкриття меморіальної дошки народному артисту України Бориславу Брондукову. Дошку встановлять на фасадній стороні будинку на київських Липках, де проживав актор.

Уряд Індії з 20 по 30 листопада 2012 року проведе на Гоа 43-ій Міжнародний Індійський Кінофестиваль.

З 23 до 25 серпня у м. Нови-Двур-Гданьскі (Польща) проходитиме фестиваль Open Delta-Ukraina. В рамках фестивалю відбудеться показ відреставрованих версій фільмів «Людина з кіноапаратом» Дзиґи Вертова і «Навесні» Михаїла Кауфмана.

Розпочинаються зйомки фільму «Іван Сила»

«Відкрита Ніч» запрошує на шістнадцятий «Дубль» фестивалю

dasds

Семинар от Украинского Оскаровского комитета для продюссеров и режиссеров

News

All news

Now in production

See all